TH&C HOLDING

2004 yılında faaliyetlerine başlayan TH&C holding ilk olarak, turizm pazarında danışmanlık hizmetleri veren bir şirket olarak düşünülmüştür.

Kuruluşunun ilk yıllarında turizm sektöründe bu tür hizmet veren bir kuruluş bulunmamaktadır. Böylece ТН&C holding bu alanda verdiği hizmetlerle öncü olup, başarılı ve dinamik bir şekilde gelişmeye devam etmiştir. Sektörde, danışmanlık hizmetleri verebilecek çok fazla şirket olmadığı için, hem oldukça yeni ve genç şirketler, hem de turizm pazarında ciddi tecrübesi ve ismi olan şirketler TH&C holdinge başvuruda bulunmuşlardır. TH&C holding turizm alanında tamamen yeni olan bu hizmet anlayışı ile çok fazla dikkat çekmiş ve 2 sene sonra, turizm piyasasında önemli yer edinmiştir.

Sunulan özel hizmetler, tecrübe ve profesyonellik holdingin dinamik bir şekilde gelişmesine yardımcı olmuştur. Doğru yönetim şekli ve yenilikçi yaklaşamı ile 2004 - 2006 yılları arasında TH&C holding turizm şirketlerinin gelişimi ile ilgili üç çok önemli proje alarak piyasadaki pozisyonunu daha da güçlendirmiştir. 2004 yılından bu yana holdingimiz birçok işlerde başarılı olmaya devam etmektedir.

TH&C holding uzman kadrosu, başarılı yönetim tecrübesi ve alanında neredeyse ilk olmasının avantajını da katarak, kendi operatörlerini ve acenteler zincirini kurup kendi uçaklarına da sahip olmuştur. TH&C holding sürekli gelişen ve büyüyen hızıyla sektörde öncü olmayı başarmış ve her yeni projesinde başarıyı yakalamış bir şirkettir.

www.thc.ru