On Travel

1997 yılında kurulan On Travel, Türkiye, Mısır ve Birleşik Arap Emirlikleri gibi popüler bölgelerde güvenilir tur operatörü olarak turizm pazarına hızlı bir giriş yapmıştır.

Başarıyla ve hızla gelişen On Travel, 2008 yılında Uluslararası Turizm şirketi olan TOURISM HOLDING & CONSULTING (TH&C) nin bünyesine katılmıştır. Orta gelirli turistlere odaklanan On Travel geniş otel seçenekleri sunarak her zevke ve bütçeye uygun tatil imkanı sağlamayı başarmıştır. On Travel çalışma prensibini; daha fazla turist getirerek kısa vadede para kazanmak yerine, hizmet kalitesini yüksek tutmak, güvenilirlik ve her alanda profosyonellik olarak belirlemiş ve geçtiğimiz yıllarda bu prensiplerini başarıyla uygulamıştır.

Şirket müşterilerine yeni seçenekler ve eğlenceler sunabilmek için her yıl çalışma alanlarını genişletiyor ve yenilikleri takip ediyor. Bu sayede On Travel Turizm işinde 14 yıldır istikararlı bir şekilde çalışmalarını sürdürebiliyor.

On Travel bugünlerde; tur rezervasyonları, VIP veya STD olarak havaalanı transferleri, incentive tur organizyonları, on-line bilet rezervasyonu, golf turları , spor turları ,alış-veriş turları, sağlık turları, VIP otellerde özel eğlence programları vs. hizmetleri de sunabilmektedir.

www.ontravel.ru