Evelina Travel

Evelina travel 2004 yılından bu yana  iç turizm piyasasında hizmet vermekte ve hızla gelişmektedir. Türkiye, Mısır, Birleşik Arap Emirlikleri gibi turizm için büyük önem taşıyan ülkelerde, ev sahibi güvenilirliği sağlayarak en iyi ve güvenli oteller ile işbirliği içinde  faaliyetlerini sürdürmektedir. Güvenilir, ekonomik ve konforlu seyahatleriniz için Evelina Travel’ı rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Şirketimiz  turizm alanında Pazar araştırma şirketi olan ТН&C’nin bildirimlerini takip ederek, birbirine çok yakın turizm piyasalarındaki en ufak değişiklikleri takip edebilmekte ve bu koşullardaki yenilikleri ve ihtiyaçları hemen uygulayabilmektedir. Şirket 3-4-5 yıldızlı otellerle yaptığı anlaşmalar sayesinde, misafirlerin tercihlerine yada bütçelerine göre konaklama fırsatı vermekte, organize ettiği turlar ile de her bütçeye uygun, eğlenceli bir  tatil yapma imkanı sunmaktadır. Ayrıca Evelina Travel  "Aeroflot", "Transaero", "Ural Airlines“ havayolu şirketleri ile işbirliği içindedir.

ТН&C desteği sayesinde şirketimiz, etkinlik ve programlarını sürekli yenilmekte ve geliştirmekte, ТН&C faaliyetlerinin dinamikliği sayesinde  pazarda ki payımız hızla artmaktadır. Bu temel ölçüler Hizmet Kalitesi yelpazemizi hızla genişletmemize ve yeni yollar bulmamıza katkıda bulunmaktadır.

www.evelinatravel.ru