about

Prince Group, 2012 yılından bu yana 5 yıldızlı otelleri ve 1. Sınıf tatil köyleri ile misafirlerine ayrıcalıklı hizmetler sunmaktadır.

Akdeniz bölgesinin en sevilen turizm şehri olan Antalya'da sahip olunan otellere ek olarak, Prince Group hizmet ayrıcalığını Ege Bölgesi'nde de hissetmeniz mümkündür.

Royal Diwa Resort doğanın güzellikleriyle çevrili Kemer'de bulunan, Enrich your life (Hayatınızı zenginleştirin) ana sloganıyla yola çıkan Royal Diwa Resort, misafirlerine ulaşılabilir lüksün kapılarını aralıyor. Yenilenen olanakları ve hizmetleri ile tatil anlayışını baştan tanımlayan Royal Diwa Resort, herkesi eşsiz bir tatil deneyimine davet ediyor.

Otelimiz, yenilenen şık odaları, çocuk dostu aktiviteleri, deneyimli eğlence ekibi, denize sıfır Poseidon Aquapark'ı, yepyeni a'la carte restaurantları ve eşsiz doğal güzelliklerle çevrili plajıyla aileniz ve sevdiklerinizle unutulmaz bir tatil geçirmeniz için elverişli bir ortam sunuyor.

about
about

Euphoria Palm Beach Resort, Antalya'nın gözde turizm merkezlerinden biri olan Manavgat Kızılağaç bölgesinde yer almakta olup 183.000 metrekarelik geniş bir alanı kaplamaktadır. Otelin en çarpıcı unsuru ise bahçe içerisinde denize bakan büyüleyici ve muhteşem palmiye ağaçlarıdır.

Southside Hotel Management, otel yönetimi, danışmanlık, dış kaynak kullanımı, kiralama ve satış alanlarında uzman çözümler sunmaktadır.

Misyonumuz, yönetimini üstlendiğimiz tüm oteller için sürekli finansal büyüme ve karlılığı sağlamaktır. Bu hedefi gerçekleştirmeye odaklanmamız, tüm müşterilerimize olağanüstü hizmet sunmamıza dayanmaktadır.

Deneyimli ve profesyonel ekibimiz, her otelin benzersiz ihtiyaçlarını karşılamak için özel çözümler sunmaktadır. Bu yaklaşımla, Royal Diwa Resort, Royal Teos Termal Resort Clinic & SPA ve Euphoria Palm Beach Resort dahil olmak üzere bir dizi otelin yönetimini başarıyla üstlendik.

Southside Hotel Management, Türkiye'de profesyonel otel yönetimi hizmetlerinde en yüksek kaliteyi sunma taahhüdünde bulunmaktadır. Geniş deneyimimiz, profesyonel ekibimiz ve mükemmeliğe olan bağlılığımızla, tüm müşterilerimize olağanüstü konukseverlik hizmetleri sunabileceğimize olan inancımız tamdır.

about
about

Royal Teos Thermal Resort Clinic & SPA, Türkiye'nin ilk “Yavaş Şehir” unvanına sahip İzmir Seferihisar ilçesinde yer almaktadır. 90.000 metrekarelik alanı ve 423 odası ile Royal Teos Thermal Resort Clinic & SPA aynı zamanda bölgenin en büyük konaklama tesisi olma özelliğini taşımaktadır.