about

Prince Group, Niysa Bilişim adı altında küresel seyahat ve turizm endüstrisinde faaliyet göstermektedir. Şirket genel olarak seyahat teknolojileri üzerine ürün üretmektedir. Şirket, 3 alan üzerine inşa edilmiştir. Bu alanlardan birisi küresel dağıtım sistemi, ikincisi enformasyon teknoloji ve üçüncüsü gemi otomasyon teknolojisi çözümleridir.

Niysa Bilişim araştırma, fiyatlama, biletleme, yer ayırtma ve diğer süreç hizmetlerini gerçek zamanlı seyahat eden yolculara ve seyahat ajanslarına Unique platform aracılığı ile sunmaktadır.

Şirket ayrıca bilgisayar yazılımları üzerine de faaliyet göstermektedir. Ürettiği bilgisayar yazılımları genelde otomatik rezervasyon, envanter, yazılım yönetimi ve bölüm kontrol sistemleri olmuştur.

Şirket; müşterilerine havaalanı, otel, tur operatörleri, sigortacılar, araç kiralama ve tren yolu şirketleri, feribot hizmetleri ve cruise hatları, seyahat acenteleri hakkında direkt hizmet sağlamaktadır.

Şirketin sahip olduğu sistemi kullanan pek çok şirket bulunmaktadır. Dünya çapında hizmet gösteren global şirketler, Niysa Bilişim şirketinin sunduğu hizmetten memnun kalmaktadır.

about